Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Radost z dlouho ztraceného vítězství způsobuje, že Arsenal vypadá příjemněji

2020.01.02

Arsenal konečně vyhrál hru a na začátku roku 2020 tým začal nový rok vítězstvím. Radost z dlouho ztraceného vítězství přiměla Pierra Emericka Aubameyanga si ani nosit fotbalové dresy a sako, a objala Mika Artetu, nového trenéra. Pierre Emerick Aubameyang je loajálním hráčem Arsenalu a jeho příspěvek je zřejmý všem fanouškům Arsenalu. S cílem oživit Arsenal, Pierre Emerick Aubameyang nesobecky přispěl svou láskou a úsilím o fotbal.

V 21. kole Premier League porazil Arsenal Manchester United 2-0. V této hře je výkon Arsenalu relativně stabilní, ale opakované chyby Manchester United vedly k selhání týmu. V minulosti byl Manchester United největším protivníkem Arsenalu. Obecně Manchester United vyhrál soutěž. Nikdo neočekával, že Manchester United bude hrát tak špatný výkon v této hře.

Vítězství Arsenalu také fanoušky potěšilo. Tleskali Arsenal dres, aby ukázali hráčům povzbuzení. Doufají, že Arsenal může vyhrát více her do roku 2020. Zda příchod nového trenéra může změnit situaci Arsenalu, je stále neznámý. Fanoušci jen doufají, že hráči dokážou dobře vycházet s trenérem, aby vytvořili houževnatou a pevnou Arsenal.