Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Dva cíle Erlinga Brauta Hålanda zničil Jérôme Boateng

2020.05.28

Borussia Dortmund prohrál 0-1 s FC Bayern m ü nchen v 28. kole Bundesligy. Borussia Dortmund měl šanci otočit se a minul mezeru mezi týmy 7 bodů. Erling Braut Håland byl ve druhé polovině zraněn a odešel do důchodu. Byl smutný, když viděl, jak jeho zpocená Borussia Dortmund dres vyšla ze dvora. Tato hra pro něj nemá opravdu štěstí.

Erling Braut Håland chtěl vyhrát hru, ale jeho dva perfektní cíle byly zničeny hráčem FC Bayern m ü nchen Jérôme Boateng. V první minutě zaútočil Erling Braut Håland. Pomocí strategie prolomení míče a napadení brány úspěšně vedl brankáře Manuela Neuera. Nikdo však neočekával, že Jérôme Boateng poběží k brance a automaticky zaujme místo brankáře. Manuel Neuer nedokázal zastavit gól Erling Braut Håland a Jérôme Boateng míč vyhodil z branky. V 58. minutě měl Erling Braut Håland další šanci vstřelit. Tvrdě kopl do míče, ale zasáhl ho padající Jérôme Boateng a přímo odklonil pás.

Protože Erling Braut Håland prohrál s Paris Saint-Germain v posledním zápase Ligy mistrů UEFA a byl jeho opovrhován jeho soupeřem, rád by znovu dokázal svou sílu. Takže v této hře tvrdě pracoval, aby vyhrál. Publikum také vidí ze hry, že Erling Braut Håland je vzácný talent. Není to jen fotbalista, který má na sobě fotbalové dresy a hraje si s nohama, ale také vynikající hráč, který hraje fotbal přemýšlením.